Projektový management - Komplexně, prakticky a podle světových standardů

Kód: 2475620

Úplný název:

Projektový management - Komplexně, prakticky a podle světových standardů (Doležal Jan): Komplexne, prakticky a podle svetových standardu

Autor a popis:

Doležal Jan, Grada, 424 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
424 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Publikace je ojedinělá tím, že shrnuje nástroje, metody a postupy moderního projektového managementu nejen v souladu s hlavními oborovými standardy (PMI, IPMA, Prince 2), ale také dle praktických zkušeností autorů s jejich aplikací v tuzemských i mezinárodních projektech. Jedná se tak o unikátní propojení rozsáhlých teoretických vstupů a dlouhodobé zkušenosti s řízením projektů nejrůznějších velkostí a oborů lidské činnosti (IT, strojírenství, logistika, energetika, veřejná správa, neziskové projekty atd.). Čtenář může použít tuto knihu jako pomocníka při přípravě a realizaci projektu jakékoliv velikosti, při nastavování či optimalizaci systému řízení projektů v organizaci, při přípravě na certifikační zkoušku IPMA, PMI nebo Prince2 či pro studium projektového řízení na vysoké škole. Výklad je veden podle životního cyklu projektu a dále se autoři věnují nastavení systému řízení projektů, řízení portfolia a programů i měkkým dovednostem projektového manažera. U každ ého relevantního tématu jsou přitom vysvětleny rozdíly v pojetí jednotlivých standardů. Ukázány jsou také rozdíly při aplikaci na různé velikosti a typy projetků. Srozumitelný, čtivý a prakticky zaměřený výklad je doplněn mnoha obrázky, příklady a případovými studiemi. Publikace je určena zejména projektovým i liniovým manažerům malých, středních i velkých firem, zájemcům o certifikaci některého ze standardů a studentům VŠ.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Projektový management - Komplexně, prakticky a podle světových standardů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Projektový management - Komplexně, prakticky a podle světových standardů .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Projektový management - Komplexně, prakticky a podle světových standardů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Projektový management - Komplexně, prakticky a podle světových standardů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Projektový management - Komplexně, prakticky a podle světových standardů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Projektový management - Komplexně, prakticky a podle světových standardů