Prokletý maturiťák

Kód: 7303644

Úplný název:

Prokletý maturiťák (kol.):

Autor a popis:

Meyerová Stephenie a kolektiv Cabotová Meg, Domino, 208 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Když se holka chystá na maturitní ples, je s tím pokaždé spousta starostí. Musí sehnat šaty a boty, aby byla co nejhezčí nebo aspoň co nejoriginálnější. Musí zajít ke kadeřníkovi a vymyslet parádní účes. A nakonec je nutné sehnat to, s čím je obvykle největší problém - správného kluka. Ono totiž nejde být hvězdou plesu, když má člověk vedle sebe toho největšího losera z celé školy!
Ne, na tak důležitou událost, jako je maturiťák, je nutné si obstarat přinejmenším slušný doprovod. Ten kluk nemusí být nutně nejkrásnější, ale měl by být aspoň zajímavý a zábavný. A pochopitelně se vám musí vyrovnat vlastnostmi a schopnostmi, abyste vytvořili správný pár - protože o to přece jde, že ano?
To poslední platí zejména pro případ, že máte nadpřirozené schopnosti jako Mary. Nebo když toužíte po někom, kdo vás pořád tak nějak přehlíží, a proto si musíte pomoci kouzly. Nikdo nechce dopadnout jako Madison, která zvolila špatně, zaplatila za to životem a teď se snaží uniknout temné magii svého tanečníka… Zkrátka a dobře, najít správného partnera je démonicky těžké, ale naprosto nezbytné, protože v opačném případě vás čeká… prokletý maturiťák!

Svými povídkami do tohoto souboru přispěli krom Stephenie Meyer tito autoři: Meg Cabot, Kim Harrison, Jaffe Michele a Lauren Myracle

Nahlédnout do Prokletý maturiťák Nahlédnout do Prokletý maturiťák

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prokletý maturiťák do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prokletý maturiťák.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prokletý maturiťák (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prokletý maturiťák bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prokletý maturiťák doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Prokletý maturiťák