Proměny 2014

Kód: 3150005

Úplný název:

Proměny 2014 (kol.):

Autor a popis:

Kol., Archa Chantal, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
308 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zbrusu nový kalendář PROMĚNY 2014 v klasickém rozměru (33×33 cm) je opět plný nečekaných proměn slavných tváří.
Kalendář tentokrát vychází s krásnou a velmi luxusně působící obálkou, matně temně černou, s platinovým potiskem znakem tarotových karet a transparentním, vysoce lesklým lakem provedenými znaky tarotových symbolů. Vnitřní strany jsou pak v kombinaci velké fotografie na plný formát papíru s doplněným kalendáriem na platinovém pruhu.
Kalendář Proměny 2014, který vzniká na podporu projektů Nadace Archa Chantal, slaví pátý rok. Jeho autoři, fotograf Petr Kurečka a režisér Marek Škarpa se rozhodli najít nové a překvapivé téma. V minulých ročnících dvakrát proměňovali české herečky ve slavné postavy historie a po dvakrát české herce a dvojice ve filmové hrdiny. Tentokrát si za téma Proměn 2014 zvolili tajemné karty osudu – Tarot.

Opona na malém pódiu se zvedla celkem dvanáctkrát a také dvanáct českých osobností se proměnilo v symbolické postavy Tarotu: Blázna, Mága, Velekněžku, Císařovnu, Císaře, Velekněze, Sílu, Poustevníka, Spravedlnost, Viselce, Mírnost a Ďábla...

A koho v kalendáři PROMĚNY 2014 uvidíte? Danu Batulkovou, Ninu Divíškovou, Aňu Geislerovou, Kryštofa Hádka, Ivanu Chýlkovou, Kláru Issovou, Vladimíra Javorského, Petru Janů, Hanu Maciuchovou, Ondřeje Sokola, Stanislava Zindulku a v kalendáři nechybí samozřejmě ani zakladatelka Nadace Archa Chantal - Chantal Poullain.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proměny 2014 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proměny 2014.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proměny 2014 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proměny 2014 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proměny 2014 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kalendáře

 
Knihkupectví / Kalendáře / Proměny 2014