Proslulý svůdník

Kód: 7303348

Úplný název:

Proslulý svůdník (Johnson Susan):

Autor a popis:

Johnson Susan, Domino, 215 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
152 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

Někteří muži nebyli zrozeni pro manželství. Nemají v sobě dostatek zodpovědnosti a úcty ke společenským konvencím, aby se mohli stát spořádanou hlavou rodiny. Zato však umí nabídnout procházku rájem vášně každé ženě, která se odváží přijmout jejich pozvání. A markýz Julian Darley je mistrem této hry.
Jeho skandální dobrodružství ohromují londýnskou smetánku už řadu let. Říká se o něm, že umí svést dámu pouhým úsměvem. Mohl by mít každou ženu, na kterou si ukáže. Ovšem usilovat o lady Graftonovou? To by byl příliš riskantní podnik i pro něj!
Elspheth Graftonová je nejen krásná, ale dostala do vínku i šarm a laskavé srdce. Ironií osudu se právě ona musela stát chotí stárnoucího despoty, který z ní učinil svého vězně. Žena jako Elspeth má ale přece nárok na něco víc než ustavičné peskování – v každém případě by měla poznat i tu stránku života, v níž proslul Julian Darley. Dokáže se Elspeth vymanit z tyranova sevření, aby mohla podlehnout polibkům proslulého svůdníka? A dokáže si proslulý svůdník připustit, že láska a milostné umění jsou naprosto rozdílné pojmy?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proslulý svůdník do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proslulý svůdník.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proslulý svůdník (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proslulý svůdník bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proslulý svůdník doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy