Prostřený stůl - Jak zvládnout úlohu hostitelky a připravit originální jídelní stůl pro ka

Kód: 2490999

Úplný název:

Prostřený stůl - Jak zvládnout úlohu hostitelky a připravit originální jídelní stůl pro ka (Botarri Cristina):

Autor a popis:

Botarri Cristina, Ikar, 128 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
175 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
 

Překvapení na stole a pár zajímavých receptů navíc

Dokážete originálně upravit stůl, aby aranžmá ladilo s podávaným jídlem? Chcete ohromit návštěvu nejen skladbou menu, ale i jídelními doplňky? Nechte se inspirovat: jak prostřít o svátcích, pro oběd na zahradě, pro romantickou večeři ve dvou, jak sladit barvy ubrusu, ubrousků a porcelánu, kdy použít květiny, jak voní exotika na stole, co je opravdu sváteční tabule pro Vánoce, Velikonoce a svatého Valentýna, jak vtipně označit místa pro hosty. Návrhy a rady pro různé příležitosti si přizpůsobte podle vlastní fantazie a použijte oblíbené doplňky tak, aby prostřený stůl byl harmonický celek, u něhož si každý rád posedí a pochutná.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prostřený stůl - Jak zvládnout úlohu hostitelky a připravit originální jídelní stůl pro ka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prostřený stůl - Jak zvládnout úlohu hostitelky a připravit originální jídelní stůl pro ka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prostřený stůl - Jak zvládnout úlohu hostitelky a připravit originální jídelní stůl pro ka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prostřený stůl - Jak zvládnout úlohu hostitelky a připravit originální jídelní stůl pro ka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prostřený stůl - Jak zvládnout úlohu hostitelky a připravit originální jídelní stůl pro ka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Prostřený stůl - Jak zvládnout úlohu hostitelky a připravit originální jídelní stůl pro ka