Protože jsem byla princeznou - Příběh ženy, která čtrnáct let bojovala za návrat svých dět

Kód: 2491033

Úplný název:

Protože jsem byla princeznou - Příběh ženy, která čtrnáct let bojovala za návrat svých dět (Pascarlová Jacqueline):

Autor a popis:

Pascarlová Jacqueline, Ikar, 288 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Další osudy bývalé manželky malajsijského prince Bahrina, popsané v knize Byla jsem princeznou. Když se Jacqueline vdávala, sliboval jí muž věrnou lásku a pohádkový život, vyklubal se z něj však násilník a tyran, který ji připravil o obě děti. Jacqueline se ocitla na pokraji sebevraždy, avšak z jejího utrpení se posléze zrodila touha pomáhat lidem, kteří prožívají stejně krutou bolest. Snad i tento krok přispěl nakonec k zázraku - po čtrnácti letech se opět setkala se svými milovanými dětmi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Protože jsem byla princeznou - Příběh ženy, která čtrnáct let bojovala za návrat svých dět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Protože jsem byla princeznou - Příběh ženy, která čtrnáct let bojovala za návrat svých dět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Protože jsem byla princeznou - Příběh ženy, která čtrnáct let bojovala za návrat svých dět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Protože jsem byla princeznou - Příběh ženy, která čtrnáct let bojovala za návrat svých dět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Protože jsem byla princeznou - Příběh ženy, která čtrnáct let bojovala za návrat svých dět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Romány pro ženy / Protože jsem byla princeznou - Příběh ženy, která čtrnáct let bojovala za návrat svých dět