Provdaná proti své vůli - Příběh ženy, která bojovala za lidskou důstojnost

Kód: 2492517

Úplný název:

Provdaná proti své vůli - Příběh ženy, která bojovala za lidskou důstojnost (Lajla):

Autor a popis:

Lajla, Ikar, 232 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Maghrebská dívka Lajla sní o sňatku z lásky, ale ten v jejím případě nepřichází v úvahu, přestože žije ve Francii. V jednadvaceti letech jí rodiče vyberou o patnáct let staršího muže - Maročana, kterého nikdy neviděla a s nímž dosud nepromluvila ani slovo. Otec jednoduše rozhodl, že právě s ním bude Lajla šťastná. Dívka se brání, snaží se narušit zažité tradice, utíká z domova, pokouší se o sebevraždu... vše marně. A další osud jí dává za pravdu. Manžel se projeví jako slaboch chorobně podléhající své matce, která udělá Lajle ze života peklo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Provdaná proti své vůli - Příběh ženy, která bojovala za lidskou důstojnost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Provdaná proti své vůli - Příběh ženy, která bojovala za lidskou důstojnost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Provdaná proti své vůli - Příběh ženy, která bojovala za lidskou důstojnost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Provdaná proti své vůli - Příběh ženy, která bojovala za lidskou důstojnost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Provdaná proti své vůli - Příběh ženy, která bojovala za lidskou důstojnost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Provdaná proti své vůli - Příběh ženy, která bojovala za lidskou důstojnost