Prožívání - Z kušenost - Životní svět - Psychologická setkávání 4.

Kód: 7254323

Úplný název:

Prožívání - Z kušenost - Životní svět - Psychologická setkávání 4. (Hudlička Petr): Psychologická setkávání 4

Autor a popis:

Hudlička Petr, Triton, 184 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Současná psychologie se rozpadá do mnoha škol a aplikovaných oblastí a evidentně jí chybí zázemí v obecně přijaté základní teorii, jednotné metodologii i v přesném vymezení pole působnosti, tedy předmětu zkoumání. Trojice pojmů prožívání - zkušenost - životní svět může za této situace pomoci pochopit lidskou bytost v proudu života, zabydlenou v jejím světě. S takovou výzbrojí se pak můžeme pokusit odpovědět na podstatně konkrétnější otázky, například co pro člověka může znamenat matematika nebo psychoterapeutický výcvik, proč hrajeme hry na hrdiny či dokonce na otázku, co mohou mít zmíněné tolik odlišné činnosti společného.Mgr. Petr Hudlička, absolvent katedry psychologie Filosofické fakulty Univerzity Karlovy, v současnosti pracuje jako psycholog a psychoterapeut v občanském sdružení Fokus Praha a v Ústředním lékařsko-psychologickém oddělení ÚVN Praha. Pokouší se překlenout propast mezi moderním biologickým přístupem na straně jedné a existenciální filosofií na straně druhé a nalézt v tomto prostoru místo pro psychologický pohled na člověka. Činí tak s využitím vlastních zkušeností ze studia matematiky, psychoterapeutického výcviku a her na hrdiny (RPG’s

Nahlédnout do Prožívání - Z kušenost - Životní svět - Psychologická setkávání 4. Nahlédnout do Prožívání - Z kušenost - Životní svět - Psychologická setkávání 4.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prožívání - Z kušenost - Životní svět - Psychologická setkávání 4. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prožívání - Z kušenost - Životní svět - Psychologická setkávání 4..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prožívání - Z kušenost - Životní svět - Psychologická setkávání 4. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prožívání - Z kušenost - Životní svět - Psychologická setkávání 4. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prožívání - Z kušenost - Životní svět - Psychologická setkávání 4. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Prožívání - Z kušenost - Životní svět - Psychologická setkávání 4.