Prsten od vévodkyně - Kroniky karmínových kamenů

Kód: 7413136

Úplný název:

Prsten od vévodkyně - Kroniky karmínových kamenů (Novotný František):

Autor a popis:

Novotný František, Zoner Press, 368 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Poodhalte tajemství, která přetrvávají kolem pohnutého osudu Boženy Němcové. Podívejte se zblízka, jak fungovala česká společnost v polovině 19. století. Co ovlivnil hrůzný nález v jednom z pražských domů? Co všechno zajímalo StB a kdo disponuje získanými informacemi? Františka Vrbenská, koordinátorka celého projektu, říká: „Houštinou české historie od pravěku až po budoucnost putují krvavě rudé krystaly, zlomky z turmalínové drúzy. Kdo ví, jak se červené drahokamy z hlubiny šumavských skal dostaly na povrch, kteří zlatníci je zasazovali do vzácných předmětů, nebo kde zůstaly ležet neopracovány a zapomenuty. Občas se vynořují z času, aby zasáhly do života těch, kteří je vlastní. Nesou štěstí i zoufalství, nejednou změní běh dějinných událostí – a znovu beze stopy mizí. Nepochybně působí silnou magií.“ František Novotný, zkušený autor nejen na poli fantasy a sci-fi, zahajuje edici „Kroniky karmínových kamenů“ románem o ikoně české literatury, Boženě Němcové. Skutečné události ze života této významné postavy českých dějin se v příběhu prolínají s fikcí a vše začíná a končí v současné realitě.

Nahlédnout do Prsten od vévodkyně - Kroniky karmínových kamenů Nahlédnout do Prsten od vévodkyně - Kroniky karmínových kamenů

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prsten od vévodkyně - Kroniky karmínových kamenů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prsten od vévodkyně - Kroniky karmínových kamenů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prsten od vévodkyně - Kroniky karmínových kamenů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prsten od vévodkyně - Kroniky karmínových kamenů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prsten od vévodkyně - Kroniky karmínových kamenů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Romány pro ženy / Prsten od vévodkyně - Kroniky karmínových kamenů