Průvodce školní inkluzí aneb Jak vypadá kvalitní základní škola současnosti?

Kód: 7552008

Úplný název:

Průvodce školní inkluzí aneb Jak vypadá kvalitní základní škola současnosti? (Tannenbergerová Monika):

Autor a popis:

Tannenbergerová Monika, Wolters Kluwer, 136 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
210 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Jak lze identifikovat prvky, které na půdě školy tvoří inkluzivní prostředí? Co ve škole změnit, aby mohl být princip inkluze do života školy efektivně zapracován? Naše kniha nabízí nejen odpovědi, ale i soubor praktických, inspirativních námětů z českých základních škol, které mohou pomoci s konkrétním uplatněním inkluzivních prvků.

Je důležité připravit děti na život v rozmanité, dynamické a demokratické společnosti. Rozvíjet kompetence, které budou v budoucnu pro své úspěšné uplatnění opravdu potřebovat. A vnímání inkluze jako přirozené vlastnosti společnosti i školy toho musí být neoddělitelnou součástí, jinak se nám tento úkol nepodaří splnit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Průvodce školní inkluzí aneb Jak vypadá kvalitní základní škola současnosti? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Průvodce školní inkluzí aneb Jak vypadá kvalitní základní škola současnosti?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Průvodce školní inkluzí aneb Jak vypadá kvalitní základní škola současnosti? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Průvodce školní inkluzí aneb Jak vypadá kvalitní základní škola současnosti? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Průvodce školní inkluzí aneb Jak vypadá kvalitní základní škola současnosti? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Průvodce školní inkluzí aneb Jak vypadá kvalitní základní škola současnosti?