Průvodce válkou v Pacifiku - Od Pearl Harboru po Hirošimu

Kód: 8722220

Úplný název:

Průvodce válkou v Pacifiku - Od Pearl Harboru po Hirošimu (Marston Daniel):

Autor a popis:

Marston Daniel, B4U Publishing, 296 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
272 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
 

Okolnostmi, za nichž byla vedena válka v Pacifiku, se v této publikaci zabývá dvanáct renomovaných historiků, kteří přinášejí na dějinné události nový a neotřelý pohled. Každý z autorů pojednává ve své kapitole o jednom z aspektů tohoto válečného konfliktu, od plánování operací až po zkušenosti vojáků nasazených v boji, od útoku na Pearl Harbor po zničení měst Hirošima a Nagasaki atomovou bombou. Přehledného průvodce událostmi, které zásadně ovlivnily vývoj tažení v Tichomoří, sestavil Daniel Marston, respektovaný odborník na vojenskou historii. Spolu s dvanácti dalšími přispěvateli vytvořil ojedinělý, kritikou oceňovaný sborník, jenž přináší srovnání pohledů na druhou část druhé světové války odehrávající se v oblasti Pacifiku z americké, japonské, australské a britské perspektivy. Jde o skvělou knihu pro každého, kdo zná základní fakta o válce v Pacifiku, ale rád by své znalosti prohloubil.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Průvodce válkou v Pacifiku - Od Pearl Harboru po Hirošimu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Průvodce válkou v Pacifiku - Od Pearl Harboru po Hirošimu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Průvodce válkou v Pacifiku - Od Pearl Harboru po Hirošimu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Průvodce válkou v Pacifiku - Od Pearl Harboru po Hirošimu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Průvodce válkou v Pacifiku - Od Pearl Harboru po Hirošimu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie válek

 
Knihkupectví / Military / Historie válek / Průvodce válkou v Pacifiku - Od Pearl Harboru po Hirošimu