První encyklopedie - Tematická encyklopedie s více než 700 fotografiemi

Kód: 2422309

Úplný název:

První encyklopedie - Tematická encyklopedie s více než 700 fotografiemi (kol.):

Autor a popis:

Universum, 160 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
119 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

První encyklopedie seznamuje malé čtenáře s mnoha zajímavými fakty ze všech oblastí. Předkládá informace moderním způsobem, díky němuž dítě snadno najde, co potřebuje. Každá dvojstránka je zábavná, pestrá a přehledná. Výborné fotografie rozvíjejí znalosti ze všech oborů od zeměpisu a přírodopisu k dávné historii, světovým náboženstvím či moderním technologiím. Kapitoly doplňují zábavné praktické úkoly, které prohlubují zájem dětí o dané téma. Kniha je vhodná pro děti od 5 do 9 let.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit První encyklopedie - Tematická encyklopedie s více než 700 fotografiemi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s První encyklopedie - Tematická encyklopedie s více než 700 fotografiemi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení První encyklopedie - Tematická encyklopedie s více než 700 fotografiemi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na První encyklopedie - Tematická encyklopedie s více než 700 fotografiemi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S První encyklopedie - Tematická encyklopedie s více než 700 fotografiemi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / První encyklopedie - Tematická encyklopedie s více než 700 fotografiemi