První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd.

Kód: 2474582

Úplný název:

První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd. (Kurucová Andrea): pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2.doplnené vydání

Autor a popis:

Kurucová Andrea, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

První pomoc - pracovní sešit je moderně zpracovanou učební pomůckou pro žáky SZŠ. Stručnou a srozumitelnou formou seznamuje žáky SZŠ a zdravotnických lyceí se základními pravidly poskytování první pomoci. Studenti tak získají dovednosti nutné k ošetření drobných i větších poranění i pro případ život ohrožujících stavů. Každá kapitola obsahuje vedle výkladu dané problematiky cíle i úkoly, text je doplněn obrázky. Kniha nabízí i prostor pro vlastní poznámky studentů, vytvoření slovníku cizích slov a zapsání poznatků z exkurzí na pracovištích první pomoci a ur-gentní medicíny.

Nahlédnout do První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd. Nahlédnout do První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd.