První pomoc na palubě - Praktické rady, jak zvládnout první pomoc na moři

Kód: 8738307

Úplný název:

První pomoc na palubě - Praktické rady, jak zvládnout první pomoc na moři (Roberts Sandra): Praktické rady, jak zvládnout první pomoc na mori

Autor a popis:

Roberts Sandra, IFP Publishing, 128 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
244 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha pro okamžiky, kdy není možné jednoduše zvednout telefon a zavolat ambulanci.
Na moři nejde jednoduše zvednout telefon, vytočit ambulanci a počkat, až přijede. Na moři je nutné konat ihned a nedá se spoléhat na pomoc zvenčí. Musíte se bez pomoci obejít a to celé hodiny, nebo i dny. První pomoc na palubě může zachránit život. Žádna loď by bez ní neměla vyplout.
Kniha První pomoc na palubě popisuje základní úkony, kterými je možné zranění nebo nemoci přivést pod kontrolu a postiženého stabilizovat. Každá kapitola a každé téma je koncipované tak, aby požadované informace bylo možné získat rychlým pohledem. Jazyk knihy je jednoduchý a výstižný a tam, kde je to vhodné, je doplněn sérií fotografií, které exaktně ukážou, jak postupovat.
A stejným způsobem, jakým lze knihu číst, je možné podle ní i provádět první pomoc. Jenoznačné rady pomohou dostat vzniklou situaci pod kontrolu, postiženého stabilizovat a poskytnout mu adekvátní ošetření.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit První pomoc na palubě - Praktické rady, jak zvládnout první pomoc na moři do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s První pomoc na palubě - Praktické rady, jak zvládnout první pomoc na moři.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení První pomoc na palubě - Praktické rady, jak zvládnout první pomoc na moři (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na První pomoc na palubě - Praktické rady, jak zvládnout první pomoc na moři bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S První pomoc na palubě - Praktické rady, jak zvládnout první pomoc na moři doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / První pomoc na palubě - Praktické rady, jak zvládnout první pomoc na moři