První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí?

Kód: 7252521

Úplný název:

První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? (Albom Mitch): a co když to koncem nekoncí?

Autor a popis:

Albom Mitch, PRÁH, 264 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Jednoho dne v michiganském městečku Coldwater zazvoní telefon. Hlas říká, že volá z nebe. Je to největší zázrak v historii? Nebo nějaký krutý vtip? Jakmile se zvěsti o podivných telefonátech rozšíří, do Coldwateru se začnou sjíždět cizinci, aby byli také u toho. Ve stejnou dobu se do Coldwateru vrací z vězení pilot s pošramocenou pověstí Sully Harding a zjišťuje, že rodné město zachvátila „zázračná horečka“. Dokonce i jeho malý syn s sebou nosí telefon na hraní a doufá, že se mu z nebe ozve maminka. Zatímco telefonátů přibývá a na povrch začínají vyplouvat důkazy o životě po životě, město - a celý svět s ním - se mění. Jedině Sully, který zůstává přesvědčen, že po tomhle smutném životě už nic nenásleduje, zkoumá fenomén do hloubky, rozhodnutý jeho existenci vyvrátit - kvůli synovi i kvůli vlastnímu zlomenému srdci. Mitch Albom souvisle přechází mezi dobou vynálezu telefonu v roce 1876 a dnešním světem, posedlým další úrovní komunikace, a bere své čtenáře na dechberoucí cestu horečné naděje. Bravurní příběh o lásce, minulosti a víře.

Nahlédnout do První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? Nahlédnout do První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí?