Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouh

Kód: 8111054

Úplný název:

Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouh (Tepperwein Kurt):

Autor a popis:

Tepperwein Kurt, Noxi, 206 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Naše tělo je uzpůsobeno tak, že bychom se mohli dožít až 130 let. Ovšem v důsledku současného životního stylu trpíme nemocemi, předčasně stárneme a umíráme. Vnitřní prostředí organismu by mělo mít mírně zásaditý charakter. Chybné návyky ve stravování však vedou k tomu, že se podíl zásaditosti v těle neustále snižuje. Překyselení organismu je potom důvodem většiny nemocí. Kurt Tepperwein, známý německý terapeut a léčitel, ve své knize vysvětluje, proč je překyselení těla tolik nebezpečné a co udělat pro to, abychom znovu obnovili rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami v těle. (jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze : tajemství dlouhověkosti)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouh (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouh