Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby

Kód: 7500074

Úplný název:

Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby (Mooji): Spontánní promluvy, vhledy a kresby

Autor a popis:

Mooji, Maitrea, 208 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (245 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě.
Tato kniha je také pokladem díky obsaženým originálním kresbám, jež podporují psaná slova Pravdy. V Moojiho kresbách štětcem není žádný úmysl zachytit jakékoliv poznatelné objekty. Je to gejzír kreativní radosti. Jeho kresby vyjadřují spontaneitu a svobodu, jež souzní se životem.
Je to víra v interpretace mysli, jež jsou příčinou našeho odbočení od zřejmé pravdy. Jeden způsob, jak se dostat z této pasti, je meditovat nad tím, co zde s námi Mooji sdílí a k čemu neochvějně poukazuje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby