Psychická manipulace ve vztazích

Kód: 8100452

Úplný název:

Psychická manipulace ve vztazích (Hort Barbara E.): Jak rozeznáme cloveka, který nás ve vztahu nicí, a proc mu to dovolíme?

Autor a popis:

Hort Barbara E., Eugenika, 248 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
221 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorka pozoruhodně objasňuje, jak v mnoha lidech působí archetyp upíra, jenž není ničím jiným než nezralou osobností, která nezná opravdovou lásku, a proto se chová tak, jak se chová. Nabízí nejen pochopení, ale i návod na to, jak tento model přerůst a překonat – jak transformovat upírskou lásku v lásku skutečnou. Každý, kdo se zapletl do nezdravého vztahu, popřípadě je sám energetickým upírem, má díky tomu šanci dopracovat se k naplňující, mnohem kvalitnější lásce i sebelásce. Musí ale nabrat odvahu a čelit především upírovi v sobě.

Kniha rozebírá několik archetypálních příkladů (z pohádek, románů a filmů), avšak uvádí i příklady z běžného života. Díky tomu lze celou problematiku velmi názorně pochopit a rovněž si v uvedených příkladech najít model svého vlastního chování. Objevíte zde vysvětlení a souvislosti, jež dříve nemusely být srozumitelné a přehledné. Poté, co jim porozumíte, již nebudete muset zavírat oči před určitými destruktivními skutečnostmi a modely chování.

Typologie nezdravých vztahů má různé varianty: žena–žena, muž–muž, upírská žena – mužská oběť, upírský muž – ženská oběť, přičemž zvláštní druh upírství mohou představovat také děti a širší publikum.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psychická manipulace ve vztazích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psychická manipulace ve vztazích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psychická manipulace ve vztazích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psychická manipulace ve vztazích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Psychická manipulace ve vztazích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti