Psychologie malých dětí - Jak mezilidské vztahy podporují vývoj dítěte od narození do dvo

Kód: 7553011

Úplný název:

Psychologie malých dětí - Jak mezilidské vztahy podporují vývoj dítěte od narození do dvo (Murray Lynne): Jak vztahy podporují vývoj detí od narození do dvou let

Autor a popis:

Murray Lynne, Triton, 296 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Lynne Murray je profesorkou psychologie a mezinárodně uznávanou výzkumnicí v oblasti vývoje malých dětí, která je známá svou výjimečnou erudicí týkající se důležitosti láskyplné rodičovské péče.
Její kniha je cenným zdrojem informací o dlouhodobém výzkumu psychologie malých dětí pro odborníky i rodiče. Poukazuje na to, jak závažné jsou rané vztahy pro emoční, sociální a kognitivní vývoj. Úspěšně spojuje pozorovací metody při výzkumu vývoje dětí s psychoanalytickým pozorováním nemluvněte. Četné fotografie dokumentují dlouhodobá sledování citového rozvoje dětí v rodině a odhalují jejich jedinečnou schopnost komunikovat s okolím. Je na nich patrná touha dětí po spolupráci, radost z interakcí a sdíleného objevování světa. V současné době, kdy je západní společnost mnohdy až nezdravě zaměřená na výkon, přináší významné sdělení, že dobrá citová vazba a sociální interakce mezi rodiči a dítětem jsou základem úspěšného kognitivního vývoje a že kvalitní raná péče je podmíněna dostatečnou délkou rodičovské dovolené a bezpečným vztahem malých dětí se zaměstnanci jeslí.
Sociální porozumění a spolupráce, citová vazba, seberegulace a kontrola a kognitivní vývoj (s důrazem na prokázanou prospěšnost prohlížení obrázkových knížek) jsou základními tématy této publikace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psychologie malých dětí - Jak mezilidské vztahy podporují vývoj dítěte od narození do dvo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psychologie malých dětí - Jak mezilidské vztahy podporují vývoj dítěte od narození do dvo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psychologie malých dětí - Jak mezilidské vztahy podporují vývoj dítěte od narození do dvo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psychologie malých dětí - Jak mezilidské vztahy podporují vývoj dítěte od narození do dvo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Psychologie malých dětí - Jak mezilidské vztahy podporují vývoj dítěte od narození do dvo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Psychologie malých dětí - Jak mezilidské vztahy podporují vývoj dítěte od narození do dvo