Ptáci z naší zahrady - Pozorování a určování nejčastějších ptačích obyvatel zahrad a parků

Kód: 2561724

Úplný název:

Ptáci z naší zahrady - Pozorování a určování nejčastějších ptačích obyvatel zahrad a parků (kol.):

Autor a popis:

Svojtka&Co., 256 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Názorné barevné fotografie a přehledné informativní texty - tento průvodce do kapsy obsahuje vše podstatné pro to, abyste se naučili rozeznat různé druhy ptáků!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ptáci z naší zahrady - Pozorování a určování nejčastějších ptačích obyvatel zahrad a parků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ptáci z naší zahrady - Pozorování a určování nejčastějších ptačích obyvatel zahrad a parků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ptáci z naší zahrady - Pozorování a určování nejčastějších ptačích obyvatel zahrad a parků (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ptáci z naší zahrady - Pozorování a určování nejčastějších ptačích obyvatel zahrad a parků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ptáci z naší zahrady - Pozorování a určování nejčastějších ptačích obyvatel zahrad a parků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Příroda

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Příroda / Ptáci z naší zahrady - Pozorování a určování nejčastějších ptačích obyvatel zahrad a parků