Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem

Kód: 8757307

Úplný název:

Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem (Bárta Luboš):

Autor a popis:

Bárta Luboš, RADIX, 484 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
314 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha JUDr. Luboše Bárty, MBA, mezinárodně uznávaného vinařského experta, s názvem „Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem“, je koncipována v duchu doby jako „all-in-one“.
Publikace si klade za cíl být přehlednou příručkou pro malé, střední i větší vinaře, vinařské hotely, obchodní společnosti, chce být praktickým manuálem, podle nějž může efektivně komunikovat své vinařství a jeho produkty každý vinař. Kniha současně představuje původní učebnici pro studenty oborů vinařství, marketingu a komunikací, je hlavní učební pomůckou profesních vzdělávacích programů MBA a BBA v Business Institutu a dalších vzdělávacích pracovišť. Publikace nabízí širokou teoretickou základnu oborů public relations a marketingové komunikace, zároveň je to obsáhlá kniha plná úspěšných (i neúspěšných) konkrétních příkladů z České republiky, Evropy a USA. Vedle tuzemských autorit spolupracuje autor s předními zahraničními odborníky a institucemi, cituje výsledky nejnovějších výzkumů a studií, soudní rozsudky a právní předpisy, knižní i internetové publikace až do července 2013. Nenabízí dogmata a pouhé definice, ale prezentací různých názorů vybízí k vytvoření samostatného pohledu na problematiku. Autor, mj. vyznamenaný cenou Vindemia Acta 2012 jako vinařský publicista roku, prezentuje celou problematiku způsobem přístupným všem předpokládaným čtenářským okruhům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem