Půdní byt

Kód: 8632899

Úplný název:

Půdní byt (Řezníčková Alena):

Autor a popis:

Řezníčková Alena, Epocha, 192 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
224 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jak můžete získat půdní prostory. Odhad nákladů na stavbu, krov a jeho odraz v interiéru, zateplení střechy, klasické okno: plast nebo dřevo?, rada z praxe: akustické úpravy prostoru, jak žádat o hypoteční úvěr, rada z praxe: hypotéka versus stavební spoření.
Tyto a mnohé další kapitoly knihy Půdní byt určené zájemcům o atraktivní a netradiční bydlení v půdních či mezonetových prostorách nabízejí čtenáři pomoc při peripetiích spojených se stavebním procesem, zařizováním a vybavováním bytu.
Ať už se rozhodnete pořídit si půdní byt v dosud neobydlených prostorách či se chystáte na úpravu vašeho stávajícího půdního bydlení, jistě oceníte široký záběr témat stejně jako odborné, avšak srozumitelné zpracování knihy, věnované této problematice. Najdete zde nejen informace o stavebních náležitostech, jako je stavební povolení, vyjádření statika, památkářů atd., ale také rady, které typy jednotlivých stavebních prvků jsou právě pro vás nejvhodnější, s čím vším je třeba kalkulovat při přípravě na stavbu a na kolik vás stavba skutečně přijde, zda je pro vás výhodnější financování stavby prostřednictvím hypotečního úvěru či stavebního spoření, jsou-li vhodnější okna plastová či dřevěná a schodiště samonosné bez podesty či s podestou…
Kniha z pera zkušených autorů, kteří při přípravě spolupracovali i s řadou architektů, je vybavena bohatým a pestrým obrazovým materiálem, který jednotlivé kapitoly vhodně doplňuje, a nechybí též příloha věnovaná přehledu platných právních předpisů, jmenný rejstřík a slovník.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Půdní byt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Půdní byt.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Půdní byt (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Půdní byt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Půdní byt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost