Půjdu do pekla spokojen - Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha

Kód: 7425268

Úplný název:

Půjdu do pekla spokojen - Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha (Cílek Roman): Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha

Autor a popis:

Cílek Roman, Epocha, 168 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
125 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Je to fascinující příběh. Vysoký důstojník SS Adolf Eichmann, pověřený uskutečněním obludného plánu vyhlazení židovského obyvatelstva na všech územích ovládaných nacistickým Německem, patří k nejbizarnějším osobnostem 20. století. Pilný úředník smrti, vzorný otec rodiny, poslušný, vlastního myšlení neschopný vykonavatel zrůdných rozkazů, skutečný „génius nicotnosti“. Zorganizoval trýznivou smrt milionů lidí, dospělých i dětí, byl na to patologicky hrdý. Chvástal se, že i do pekla půjde spokojen. Přestože se mu po válce podařilo uprchnout až do daleké Argentiny, zaslouženému trestu nakonec neunikl. Kráčíme-li krok za krokem stopami dramatického, ale současně i absurditou přeplněného života tohoto muže, užasneme nad tím, jak rozporuplné malosti může být člověk schopen.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Půjdu do pekla spokojen - Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Půjdu do pekla spokojen - Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Půjdu do pekla spokojen - Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Půjdu do pekla spokojen - Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Půjdu do pekla spokojen - Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Půjdu do pekla spokojen - Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha