Quentin Tarantino & filozofie: jak se filozofuje kleštěmi a letlampou

Kód: 7388226

Úplný název:

Quentin Tarantino & filozofie: jak se filozofuje kleštěmi a letlampou (Mohammad K. Silem, Green Richard):

Autor a popis:

Greene Richard, Mohammad K. Silem, XYZ, 328 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
184 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Filmy Quentina Tarantina jsou přímo ideálními náměty pro filozofické diskuse, přinášejí totiž závažné otázky týkající se spravedlnosti a etiky, násilí a agrese, řeší povahu příčinné souvislosti a toku času. V této vtipné kolekci článků není žádné téma tabu. Přecházejí od estetické meditace o potocích krve ve filmu Kill Bill k polemice o tom, zda je nevěsta hrdinkou, když je vedena pouze touhou po pomstě, či k otázce, zda se můžeme úplně shodnout na tom, co se stalo, a neshodnout se, zda to, co se stalo, byl zázrak… Jestliže milujete filmy Quentina Tarantina, pak byste měli otevřít tuto knihu a společně se sedmnácti filozofy hledat na tyto (a mnohé další) otázky odpovědi. Jejich pohled na osobu a dílo velkého filmového režiséra vám umožní spatřit jeho tvorbu úplně novýma očima.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Quentin Tarantino & filozofie: jak se filozofuje kleštěmi a letlampou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Quentin Tarantino & filozofie: jak se filozofuje kleštěmi a letlampou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Quentin Tarantino & filozofie: jak se filozofuje kleštěmi a letlampou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Quentin Tarantino & filozofie: jak se filozofuje kleštěmi a letlampou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Quentin Tarantino & filozofie: jak se filozofuje kleštěmi a letlampou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Quentin Tarantino & filozofie: jak se filozofuje kleštěmi a letlampou