Řád Rozhodčího soudu

Kód: 7478969

Úplný název:

Řád Rozhodčího soudu (Maisner Martin, Trapl Vojtěch): Pri Hospodárské komore Ceské republiky a Agrární komore Ceské republiky

Autor a popis:

Maisner Martin, Trapl Vojtěch, Wolters Kluwer, 232 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
416 Kč (495 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kniha je vůbec prvním komentářem k Řádu Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky, který je jedním ze stálých rozhodčích soudů v ČR. Praktický komentář z pera dlouholetých rozhodců seznamuje čtenáře s ústavními a zákonnými předpoklady fungování této instituce, provádí ho jednotlivými kroky řízení před Rozhodčím soudem a upozorňuje na problematické momenty řízení, které byly opakovaně řešeny nejen v praxi Rozhodčího soudu, ale také v judikatuře obecných soudů.

Komentované znění vychází z posledního stavu textu Řádu Rozhodčího soudu, který byl novelizován k 1. 10. 2015. Kniha navíc obsahuje české znění Pokynů IBA pro případ střetu zájmů v mezinárodní arbitráži. Tato základní pravidla Mezinárodní advokátní komory mohou být inspirativní i pro české prostředí a mohou významně přispět ke sjednocování praxe v řízení před Rozhodčím soudem.

Autoři jsou dlouholetými rozhodci zapsanými u Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR a působícími i v mezinárodní arbitrážní komunitě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Řád Rozhodčího soudu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Řád Rozhodčího soudu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Řád Rozhodčího soudu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Řád Rozhodčího soudu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Řád Rozhodčího soudu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Řád Rozhodčího soudu