Radost ze sexu

Kód: 7182081

Úplný název:

Radost ze sexu (Clarke Michael, Clarke Dorothy): intimní pruvodce sexuálním životem

Autor a popis:

Clarke Michael, Clarke Dorothy, Nakl. Olomouc, 208 stran, jazyk - čeština, 1999

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
8 Kč (10 Kč)
  / ks  
koupit
 

„Čím více si muž a žena rozumějí v sexu, tím větší je pravděpodobnost, že jejich vztah vydrží velmi dlouho“. To jsou úvodní slova autora knihy dr. Michaela Clarka, který si společně se svou ženou Dorothy vytkl nelehký cíl, tj. pomáhat lidem všech věkových kategorií při řešení jejich sexuálních problémů nebo naučit se jim předcházet. Dozvíte se, že základem ověření harmonického vztahu dvojice může být manželství „na zkoušku“ nebo správná a vzájemná ohleduplná komunikace, protože sex je pro celý lidský život něco tak přirozeného, jako jídlo a spánek. Je škoda, že dosud není potěšením a kořením života pro všechny. Díky sexu se v rodinách ozývá dětský smích a pláč, sex nás naplňuje nejkrásnějšími pocity radosti, které nelze popsat, chvíle po něm jsou okamžiky kouzelného klidu.
Naleznete zde řadu odpovědí na doposud tabuizované problémy jako jsou spánkový orgazmus, nepohlavní uspokojování, předčasná ejakulace, masturbační techniky, vynalézavost a zručnost v sexu, sex po srdečním záchvatu nebo po klimakteriu. V knize nechybí slovníček odborné terminologie.
Velkou předností titulu Radost ze sexu je srozumitelnost dosažená maximální upřímností a otevřeností při objasňování velmi citlivé problematiky. Součástí knihy jsou fotografie a kresby B. Beckett. Kniha Radost ze sexu se stala bestselerem v USA, Austrálii, Německu, Holandsku a Brazílii.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Radost ze sexu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Radost ze sexu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Radost ze sexu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Radost ze sexu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Radost ze sexu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena