Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou - 70 nejnovějších rozhleden České rep

Kód: 8719325

Úplný název:

Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou - 70 nejnovějších rozhleden České rep (Štekl Jiří): na kole, pešky, vlakem i lanovkou

Autor a popis:

Štekl Jiří, Cykloknihy s.r.o., 80 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha je určena především pro ty zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo třetí vydání této úspěšné knihy a nechtějí si kvůli nově zařazeným rozhlednám kupovat čtvrtou knihu. Obsahuje všechny nově postavené nebo přestavěné rozhledny za poslední čtyři roky (od roku 2009). Naprostou novinkou jsou u každé rozhledny údaje o její dostupnosti vlakem: číslo železniční tratě, nejbližší železniční zastávka a vzdálenost od ní k rozhledně. Nechybí vložená velká mapa VŠECH 333 rozhleden České republiky s přehlednou tabulkou, obsahující již tři tisíce údajů: název rozhledny (vč. druhého názvu), kraj, okres, rok vzniku, typ rozhledny, nadmořskou výšku, výšku rozhledny, GPS souřadnice. Všechny rozhledny autor osobně navštívil a přístupové trasy v nakreslených mapkách projel na kole a ověřil. Kniha se jistě stane nejen užitečným průvodcem na cestách, ale i inspirativní rádcem při plánování výletů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou - 70 nejnovějších rozhleden České rep do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou - 70 nejnovějších rozhleden České rep.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou - 70 nejnovějších rozhleden České rep (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou - 70 nejnovějších rozhleden České rep bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou - 70 nejnovějších rozhleden České rep doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou - 70 nejnovějších rozhleden České rep