Rakousko v evropské a středoevropské politice

Kód: 2103589

Úplný název:

Rakousko v evropské a středoevropské politice (Hloušek Vít, Kořan Michal, Mertens Otto, Poláčková Klára, Profant Tomáš, Sychra Zdeněk):

Autor a popis:

Hloušek Vít, Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity, 128 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
74 Kč (100 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Předkládaná publikace se zabývá rakouskou politikou vůči zemím Visegrádské skupiny, Pobaltským státům, Slovinsku a Chorvatsku. Středoevropská politika Rakouska je prezentována v kontextu rakouského členství v Evropské unii a dlouhodobé perspektivě vývoje postojů Rakouska ke středoevropskému regionu. Rakousko představuje pro řadu českých čtenářů jistě poněkud kontroverzního aktéra středoevropských vztahů. Řada vzájemných negativních resentimentů však vychází spíše z neznalosti situace, než z politické a historické reality. Proto jsou v předkládané publikaci mapující vývoj v 90. letech minulého století i současnosti odpovídající místo věnováno nejen vzájemným vztahům diplomatickým a politickým, ale také mezinárodnímu obchodu a kulturním stykům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rakousko v evropské a středoevropské politice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rakousko v evropské a středoevropské politice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rakousko v evropské a středoevropské politice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rakousko v evropské a středoevropské politice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rakousko v evropské a středoevropské politice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Rakousko v evropské a středoevropské politice