Rány zhojené láskou - Působení Ducha svatého v Terezii z Lisieux

Kód: 7195546

Úplný název:

Rány zhojené láskou - Působení Ducha svatého v Terezii z Lisieux (Ange Daniel):

Autor a popis:

Ange Daniel, Karmelitánské nakladatelství, 104 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
97 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Už od počátků charismatické obnovy ve Francii bylo více pozorovatelů zasaženo jistými podobnostmi duchovní zkušenosti svaté Terezie z Lisieux a základními zkušenostmi prvních charismatických modlitebních skupin a komunit: Boží dar nabízený slabým a maličkým, citelná zkušenost s uzdravením zranění minulosti a s Božím milosrdenstvím, zkušenost s milostí Ducha svatého, který rozšiřuje lidské srdce, promlouvá skrze Boží slovo a vybavuje člověka k určitému poslání. Daniel Ange to vytušil jako jeden z prvních a připravil sérii přednášek, které umožnily zrod této knihy. Ačkoliv poprvé vyšla už v roce 1977, její sdělení nezastaralo. Pohled známého autora na Tereziinu duchovní cestu ukazuje, co její teologie dala charismatické obnově a jak duchovní zkušenost Obnovy vrhá nové světlo na Tereziin život a duchovní zkušenost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rány zhojené láskou - Působení Ducha svatého v Terezii z Lisieux do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rány zhojené láskou - Působení Ducha svatého v Terezii z Lisieux.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rány zhojené láskou - Působení Ducha svatého v Terezii z Lisieux (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rány zhojené láskou - Působení Ducha svatého v Terezii z Lisieux bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rány zhojené láskou - Působení Ducha svatého v Terezii z Lisieux doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Rány zhojené láskou - Působení Ducha svatého v Terezii z Lisieux