Raw food jako zážitek - Užívej si pestrost živé stravy každý den!

Kód: 2475799

Úplný název:

Raw food jako zážitek - Užívej si pestrost živé stravy každý den! (Peršinová Eva): Užívej si pestrost živé stravy každý den!

Autor a popis:

Peršinová Eva, Grada, 184 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Chcete se dozvědět, jak nám prospívá živá strava, která se stala fenoménem poslední doby v oblasti zdravé výživy po celém světě? Začínáte s živou stravou, znáte její skvělé zdravotní přínosy a rádi byste zvýšili její celkové množství ve svých jídelníčcích? Pak je tato kniha určená právě vám!

Překvapte sebe, svou rodinu, své známé i přátele rozmanitostí a vynikající chutí syrových snídaní, obědů, večeří, desertů i svátečních jídel. Užívejte si pestrost raw food každý den. V této knize najdete nejen informace o základech živé stravy, ale i přehled surovin pro přípravu raw stravy, jejich vhodné kombinace, tipy a návody, jaké vybavení zvolit do své zdravé kuchyně. A to nejlepší na závěr – čekají na vás báječné a dostupné recepty jídel lahodících vašim očím a hlavně tělu!
· cukroví a čokoláda
· sváteční pohoštění
· dezerty a dorty
· nanuky a zmrzliny
· sýry raw and vegan
· hlavní chody a polévky
· saláty, dipy, omáčky
· raw spirálky a chleby
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Raw food jako zážitek - Užívej si pestrost živé stravy každý den! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Raw food jako zážitek - Užívej si pestrost živé stravy každý den! .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Raw food jako zážitek - Užívej si pestrost živé stravy každý den! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Raw food jako zážitek - Užívej si pestrost živé stravy každý den! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Raw food jako zážitek - Užívej si pestrost živé stravy každý den! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Raw food jako zážitek - Užívej si pestrost živé stravy každý den!