Recept na lásku

Kód: 7341929

Úplný název:

Recept na lásku (Porterová Jane):

Autor a popis:

Porterová Jane, BB/art, 272 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
155 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vtipný a naprosto pravdivý příběh určený pro každou ženu, která někdy přemýšlela o tom, co se stane, když skončí krásný sen a začne běžný každodenní život.
Půvabná nevěsta z Fresna, města nacházejícího se v úrodném centrálním údolí Kalifornie, se provdala za muže svých snů. Čekala, že po svatební cestě spolu budou šťastně žít až do smrti, její okouzlující manžel se však po svatbě proměnil v cizince.
Teď se Holly Bishopová chystá psát novou kapitolu svého života. Stěhuje se do San Franciska, aby tu pracovala ve firmě, která organizuje společenské akce. Zdá se, že její šéfka je jí velmi přátelsky nakloněna a že se rozhodla vzít ji pod svá křídla, v jejím okolí se ale pohybuje také pár nepříliš vlídně naladěných kolegyň, dost podlých na to, aby sabotovaly její budoucnost. A to se nezmiňujeme o do sebe zahleděných mužích, na které naráží v podnicích střižených podle poslední módy. Když tu není, kdo by ji ochraňoval, dokáže Holly sama přemoci všechny těžkosti a nástrahy a postavit se poprvé v životě na vlastní nohy? Přesvědčí ji tajemný muž s maskou na maškarním bále, že má znovu uvěřit v lásku? A dokáže riskovat a vzdát se svých snů, aby se stala hrdinkou svého vlastního příběhu?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Recept na lásku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Recept na lásku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Recept na lásku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Recept na lásku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Recept na lásku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy