Receptury pro cukrářskou výrobu - Náplně, modelovací hmoty, polevy, upravené suroviny

Kód: 8597054

Úplný název:

Receptury pro cukrářskou výrobu - Náplně, modelovací hmoty, polevy, upravené suroviny (kol.):

Autor a popis:

Idea servis, 112 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
142 Kč (153 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nová vydání osvědčeného souboru odborných publikací informují rovněž o požadavcích na potravinářskou výrobu v Evropské unii. Sešit Výrobky z pevných těst je nově doplněn názornou obrazovou přílohou s nejčastěji vyráběným sortimentem.Autoři dbají na seznamování s novými technologiemi, surovinami, polotovary a výrobky v cukrářské praxi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Receptury pro cukrářskou výrobu - Náplně, modelovací hmoty, polevy, upravené suroviny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Receptury pro cukrářskou výrobu - Náplně, modelovací hmoty, polevy, upravené suroviny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Receptury pro cukrářskou výrobu - Náplně, modelovací hmoty, polevy, upravené suroviny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Receptury pro cukrářskou výrobu - Náplně, modelovací hmoty, polevy, upravené suroviny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Receptury pro cukrářskou výrobu - Náplně, modelovací hmoty, polevy, upravené suroviny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Receptury pro cukrářskou výrobu - Náplně, modelovací hmoty, polevy, upravené suroviny