Recepty z komediantského kotlíku aneb Matka představená vaří

Kód: 8917951

Úplný název:

Recepty z komediantského kotlíku aneb Matka představená vaří (Glazar Václav):

Autor a popis:

Glazar Václav, Noxi, 126 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
6 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sympatický tlouštík, původním povoláním televizní scenárista a dramaturg, dnes ředitel, autor, režisér pražského kabaretu Srdce a kámen a herec s nesmírným komediálním talentem. Václav Glazar. Gurmán a vynikající kuchař. Ne náhodou má ve své sbírce recepty s rozpisem i pro sto osob, neboť přátelé, kteří jeho gastronomické vášně znají, se scházejí u jeho prostřeného stolu v hojném počtu. Některé jeho pokrmy jsou vyhlášené. Protože recepty na ně nestíhá všem zájemcům posílat, sedl a sepsal je do knížky, kterou dává všanc všem, kteří vědí, že žaludkem prochází nejen láska, ale také dobrá pohoda, klid v duši a životní spokojenost. Kromě vlastních kulinářských lahůdek zařadil i předpisy, které získal od známých, fanoušků a obdivovatelů nebo si je přivezl z cest. Jeho jídelníček je velmi pestrý a výrazně kořeněný, přesto k němu ještě jeden druh koření přidal - historky ze svého života, v němž se rozhodně nenudí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Recepty z komediantského kotlíku aneb Matka představená vaří do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Recepty z komediantského kotlíku aneb Matka představená vaří.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Recepty z komediantského kotlíku aneb Matka představená vaří (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Recepty z komediantského kotlíku aneb Matka představená vaří bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Recepty z komediantského kotlíku aneb Matka představená vaří doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Recepty z komediantského kotlíku aneb Matka představená vaří