Reflexologie - Unikátní spojení reflexní terapie a tradiční čínské medicíny; Reflexní zóny

Kód: 2492677

Úplný název:

Reflexologie - Unikátní spojení reflexní terapie a tradiční čínské medicíny; Reflexní zóny (Dougansová Inge):

Autor a popis:

Dougansová Inge, Ikar, 248 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Kompletní průvodce reflexní terapií v unikátním spojení s metodami tradiční čínské medicíny. Reflexní terapie stimuluje pomocí specifických masážních technik body na chodidlech s cílem vyvolat prospěšnou odezvu v jiných částech těla a spustit přirozený léčebný potenciál. Autorka seznamuje čtenáře s příčinami nemocí ve vztahu k 5 elementům a odhaluje, jak terapie dokáže tišit bolest a zkvalitňovat život. Ukazuje, že čínský meridiánový systém energetických drah v těle je přesnější než 10 reflexních zón.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Reflexologie - Unikátní spojení reflexní terapie a tradiční čínské medicíny; Reflexní zóny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Reflexologie - Unikátní spojení reflexní terapie a tradiční čínské medicíny; Reflexní zóny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Reflexologie - Unikátní spojení reflexní terapie a tradiční čínské medicíny; Reflexní zóny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Reflexologie - Unikátní spojení reflexní terapie a tradiční čínské medicíny; Reflexní zóny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Reflexologie - Unikátní spojení reflexní terapie a tradiční čínské medicíny; Reflexní zóny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Reflexologie - Unikátní spojení reflexní terapie a tradiční čínské medicíny; Reflexní zóny