Rekanalizační terapie - Akutní ischemické cévní mozkové příhody

Kód: 7345360

Úplný název:

Rekanalizační terapie - Akutní ischemické cévní mozkové příhody (Školoudík David): Akutní ischemické cévní mozkové príhody

Autor a popis:

Školoudík a kolektiv David, MAXDORF, 316 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
1 396 Kč (1 995 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Cévní mozkové příhody (CMP) patří k nejčastějším příčinám mortality a morbidity ve vyspělých zemích. Ischemické CMP tvoří cca 80 % všech mozkových příhod a jejich 30denní mortalita se pohybuje mezi 10 a 17 %, u pacientů s rozsáhlou lézí až 75 %. Výsledný zdravotní stav pacienta po ischemické CMP je závislý především na místě okluze tepny a rychlosti její rekanalizace. Časná rekanalizace je spojena s výrazně vyšší šancí na dobrý výsledný klinický stav po 90 dnech s výraznou redukcí mortality.
Autorský kolektiv, vedený dvěma evropsky renomovanými neurology, ve své knize seznamuje lékaře relevantních oborů s nejmodernějšími metodami rekanalizační terapie, jako jsou intravenózní trombolýza, intraarteriální a kombinovaná trombolýza, neurointervenční techniky (trombektomie, angioplastika a stenting) nebo akutní karotické desobliterace; další možností endovaskulární (neurointervenční) léčby ischemické CMP je ultrazvukem potencovaná rekanalizace okludované tepny zvaná sonolýza.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rekanalizační terapie - Akutní ischemické cévní mozkové příhody do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rekanalizační terapie - Akutní ischemické cévní mozkové příhody.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rekanalizační terapie - Akutní ischemické cévní mozkové příhody (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rekanalizační terapie - Akutní ischemické cévní mozkové příhody bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rekanalizační terapie - Akutní ischemické cévní mozkové příhody doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Rekanalizační terapie - Akutní ischemické cévní mozkové příhody