Řekla jsem NE tyranovi - Osud známé zpěvačky, která se stala obětí domácího násilí

Kód: 2490984

Úplný název:

Řekla jsem NE tyranovi - Osud známé zpěvačky, která se stala obětí domácího násilí (Hurychová Eva):

Autor a popis:

Hurychová Eva, Ikar, 232 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Eva Hurychová se na sklonku sedmdesátých prosadila jako zpěvačka a od roku 1982 ve spolupráci s Janem Neckářem a Bacily vznikly její nejslavnější hity. Po narození dvojčat v roce 1993 se stáhla do soukromí a ani její nejbližší netušili, co prožívá. Dennodenně musela snášet psychický teror ze strany manžela, jehož násilí nabíralo na intenzitě. Dlouho mužovy útoky snášela, protože se bála odvety. Když ji však chtěl připravit o děti, pochopila, že je nejvyšší čas se bránit. V roce 2006 se vrátila ke zpívání a zároveň se věnuje ženám, které se stejně jako ona staly obětí domácího násilí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Řekla jsem NE tyranovi - Osud známé zpěvačky, která se stala obětí domácího násilí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Řekla jsem NE tyranovi - Osud známé zpěvačky, která se stala obětí domácího násilí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Řekla jsem NE tyranovi - Osud známé zpěvačky, která se stala obětí domácího násilí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Řekla jsem NE tyranovi - Osud známé zpěvačky, která se stala obětí domácího násilí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Řekla jsem NE tyranovi - Osud známé zpěvačky, která se stala obětí domácího násilí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Řekla jsem NE tyranovi - Osud známé zpěvačky, která se stala obětí domácího násilí