Richard Adam staré lásky opravdu nerezaví - celý život s písničkou

Kód: 72293730

Úplný název:

Richard Adam staré lásky opravdu nerezaví - celý život s písničkou (Adam Richard): Staré lásky opravdu nerezaví

Autor a popis:

Adam Richard, PETRKLÍČ, 144 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Je zpěvák, skladatel, konferencier, jedna z prvních opravdu velkých hvězd naší populární hudby a pamětník. Proto může ve své nové knize vyprávět o pětasedmdesáti letech, které prožil v českém showbyznysu. Jako rovnocenný kolega celé řady známých osobností a často jako přímý účastník velkých událostí, které hýbaly dobou. Přitom mnoho viděl nejen zblízka, ale často i z druhé strany.

Adamovy vzpomínky nejsou obvyklým memoárem. Jeho kniha je výjimečná a bude jistě nanejvýš zajímavá pro všechny, kteří se zajímají o českou kulturu a její moderní dějiny. Najdou v ní jak odpovědi na vlastní otázky, tak jim nabídne nový, často velmi osobní pohled na celou galerii solitérů českého popu i společnosti. Avšak proto, že si lidé Adamova typu už nemusí od určitého věku brát servítky, může být čtenář někdy dokonce velmi překvapen.

Richard Adam není jen populární svými hity, které se líbí a stále se dobře poslouchají. Je pozoruhodný i jako člověk, jenž má na vrcholu své kariéry skutečně co říci, a je cenný i tím, že tak učinil.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Richard Adam staré lásky opravdu nerezaví - celý život s písničkou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Richard Adam staré lásky opravdu nerezaví - celý život s písničkou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Richard Adam staré lásky opravdu nerezaví - celý život s písničkou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Richard Adam staré lásky opravdu nerezaví - celý život s písničkou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Richard Adam staré lásky opravdu nerezaví - celý život s písničkou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Richard Adam staré lásky opravdu nerezaví - celý život s písničkou