Říše pomíjivosti - Móda a její úděl v moderních společnostech - 2. vydání

Kód: 7260229

Úplný název:

Říše pomíjivosti - Móda a její úděl v moderních společnostech - 2. vydání (Lipovetsky Gilles): Móda a její údel v moderních spolecnostech

Autor a popis:

Lipovetsky Gilles, Prostor, 428 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
315 Kč (450 Kč)
  / ks  
koupit
 

Gilles Lipovetsky (nar. 1944), známý esejista a sociální myslitel, ukazuje na fenoménu módy, v čem se dnešní západní společnost radikálně liší od předchozích i ostatních kultur a jakým způsobem přelétavost a pomíjivost ovlivňuje myšlení a chování velkých společenství. Na konkrétních příkladech dokládá souvislosti mezi módou, konzumní společností, reklamou, kulturou, masmédii, změnami ideologickými i sociálními. Sleduje rozpad měšťanského estetického ideálu a zároveň proměnu módy v gesto individua vůči bezprostřednímu okolí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Říše pomíjivosti - Móda a její úděl v moderních společnostech - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Říše pomíjivosti - Móda a její úděl v moderních společnostech - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Říše pomíjivosti - Móda a její úděl v moderních společnostech - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Říše pomíjivosti - Móda a její úděl v moderních společnostech - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Říše pomíjivosti - Móda a její úděl v moderních společnostech - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Říše pomíjivosti - Móda a její úděl v moderních společnostech - 2. vydání