Robert, můj syn

Kód: 7303308

Úplný název:

Robert, můj syn (Denker Henry):

Autor a popis:

Denker Henry, Domino, 269 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
152 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

Před šestnácti lety adoptovali Don a Claire Wardovi syna. Jako náhradní rodiče splňovali veškerá kritéria: inteligentní, vzdělaní, dobře zaopatření lidé žijící v harmonickém vztahu. Přesto se život všech tří dramaticky zkomplikoval.
Robert se odmalička jevil jako výjimečně bystrý chlapec, vrstevníci ho přijímali jako přirozenou autoritu. Jediným stínem v jeho životě byla častá nepřítomnost otce. I když Claire věnovala synovi maximální pozornost, otcovo uznání a chlapské slovo vyřčené v pravý čas Robertovi chyběly.
Začal se tedy realizovat po svém. Chtěl za každou cenu vyniknout, předvést sobě i okolí, co dokáže, a dopustil se při tom mnoha nerozvážných kousků. Přes všechna silácká gesta bylo zřejmé, že Robertovi jde o jediné: získat otcovu pozornost.
Don se také snažil, ale nedokázal se vzdát kariéry. Svou nepřítomnost vyvažoval drahými dary a k šestnáctým narozeninám koupil synovi luxusní plachetnici. Slíbil mu také společnou plavbu, ale kvůli pracovním povinnostem ji odvolal. Zdrcený Robert se rozhodne vyplout na moře sám - a očekávané štěstí se naráz mění v boj o život...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Robert, můj syn do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Robert, můj syn.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Robert, můj syn (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Robert, můj syn bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Robert, můj syn doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství