Náš dům XVII - Rodinné domy ve 4 energetických standardech

Kód: 9040863

Úplný název:

Náš dům XVII - Rodinné domy ve 4 energetických standardech (kol.):

Autor a popis:

Kol., Atelier NÁŠ DŮM s.r.o, 100 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
104 Kč (128 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jedinečná publikace s velkým výběrem rodinných domů a s mnoha zajímavými informacemi týkajících se výběru, přípravy a stavby rodinného domu. Rodinné domy jsou navrženy a projektovány ve 4 energetických standardech (nárocích na spotřebu energie pro vytápění ) - vyhovujícím, úsporném, nízkoenergetickém nebo ve standardu „Zelená úsporám“, tedy s možností získání státní dotace. Klient si může vybrat RD podle vhodné dispozice a líbivé fasády. Pro vybraný dům si dále zvolí nejen energetický standard, ale i základní stavební materiál – keramickou cihlu POROTHERM, vápenopískovou cihlu SENDWIX , pórobeton YTONG a nebo dřevo NOVATOP.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Náš dům XVII - Rodinné domy ve 4 energetických standardech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Náš dům XVII - Rodinné domy ve 4 energetických standardech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Náš dům XVII - Rodinné domy ve 4 energetických standardech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Náš dům XVII - Rodinné domy ve 4 energetických standardech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Náš dům XVII - Rodinné domy ve 4 energetických standardech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Náš dům XVII - Rodinné domy ve 4 energetických standardech