Rodinné toulky : Nejkrásnější výlety lanovkou - 40 výletů s lanovkou, pohodlné pěší trasy,

Kód: 2424853

Úplný název:

Rodinné toulky : Nejkrásnější výlety lanovkou - 40 výletů s lanovkou, pohodlné pěší trasy, (David Petr, Soukup Vladimír, Ludvík Petr):

Autor a popis:

David Petr, Soukup Vladimír, Ludvík Petr, Universum, 168 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Soubor 40 pečlivě naplánovaných výletů je určen i pro méně zdatné turisty, neboť nejstrmější partie hor v nich překonáme za pomoci lanové dráhy. Dnes je lanovek s celoročním provozem v České republice docela solidní síť, ostatně i dříve výhradně zimní areály přišly také s letní nabídkou. A tak zajímavý zážitek ze samotné jízdy můžeme kombinovat s dalším putováním. Na 40 trasách se seznámíme s parametry a historií vybrané lanové dráhy, nabídkou služeb a zajímavostmi, následuje popis výletů. Mezi lanovkami nechybí ani městské dráhy (Praha), případně ty, jejichž dolní stanice jsou na odlehlé straně hor v blízkém přeshraničí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rodinné toulky : Nejkrásnější výlety lanovkou - 40 výletů s lanovkou, pohodlné pěší trasy, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rodinné toulky : Nejkrásnější výlety lanovkou - 40 výletů s lanovkou, pohodlné pěší trasy,.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rodinné toulky : Nejkrásnější výlety lanovkou - 40 výletů s lanovkou, pohodlné pěší trasy, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rodinné toulky : Nejkrásnější výlety lanovkou - 40 výletů s lanovkou, pohodlné pěší trasy, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rodinné toulky : Nejkrásnější výlety lanovkou - 40 výletů s lanovkou, pohodlné pěší trasy, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Rodinné toulky : Nejkrásnější výlety lanovkou - 40 výletů s lanovkou, pohodlné pěší trasy,