Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011

Kód: 9039528

Úplný název:

Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011 (Joachimová Eva):

Autor a popis:

Joachimová Eva, Karpana, 200 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
125 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Žijeme ve věku vědeckých informací, nicméně stále více se obracíme k empirickým znalostem našich předků. Dlouho se zatracovala původní dávná umění ve jménu Vědy. Pokusy a omyly jsme museli dojít k poznání, že mezi nebem a zemí se vyskytují oblasti, které se jaksi do šuplíků současné Vědy nevejdou. Jedním z vědění dávných dob je tajemné čínské umění starých Mistrů – HAM YU. Přináší nám informace z obrovské šíře. Střípek z nich přináší kniha energií dní pro rok 2011 – Rok Kovového zajíce. Poprvé dostáváte do rukou jedinečné údaje tří cyklů Letící hvězdy, využívané v dnes moderním FENG SHUI. Využití časoprostorových informací se ale vztahuje i k medicíně a obecně všem oblastem našeho života. V příštích knihách energií dní budeme postupně rozšiřovat pohled na tyto oblasti tak, abychom dokázali náš život opravdu řídit, stejně jako řídíme auto podle nápovědy navigace. Kovový zajíc přebírá vládu od Kovového tygra. Bude vládnout čtvrtému roku velmi zajímavého období: - období posledního dvanáctiletí Země - období posledního šedesátiletí - období prvního stoosmdesátiletí - období nového devítisetletí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Astrologie

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Astrologie / Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011