Rok pandemie

Kód: 7381695

Úplný název:

Rok pandemie (Carlson Jeff):

Autor a popis:

Carlson Jeff, BB/art, 296 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
67 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nejdřív byla Země zpustošena nanopandemií, miniaturními nanoboty, které se vymkly kontrole a živily se a replikovaly požíráním tkání všech teplokrevných organismů nacházejících se pod úrovní tří tisíc metrů nad mořem. Zbytky lidstva se pak vrhly proti sobě a rozpoutaly krátkou zuřivou světovou válku. Rusové spolu s Číňany vpadli do Severní Ameriky. Nyní ruská a čínská vojska stojí v okupované Kalifornii proti těžce pošramoceným spojeneckým silám USA a Kanady.
Nanotechnoložka Ruth Goldmanová a Cam Najarro - někdejší příslušník rangerů pozemního vojska, který jí pomohl, aby prosadila ukončení války - konečně nalezli klid v malé skryté vesnici ve Skalnatých horách. Jenže závody ve zbrojení pokračují snahami vytvořit další nanotechnologické zbraně a Ameriku postihne nová nákaza.
Spolu se skupinkou přátel i rivalů musí Ruth a Cam objevit zdroj nové nákazy.

Třetí díl trilogie o pandemii. Po aplikaci vakcíny proti nanopandemii, která postihla celý svět, se zbytky lidstva vracejí pod bezpečnou hranici nadmořské výšky 3000 metrů. Ve zpustošeném světě vznikají nové osady. Klíčí naděje, že se život postupně přiblíží předchozí úrovni. V části Kalifornie se dosud drží čínská a ruská vojska. Křehké příměří je znenadání narušeno propuknutím nového typu nanopandemie, která vyřazuje z činnosti určitá centra v lidském mozku. Dvojice známá z předchozích dílů - vědkyně v oboru nanotechnologií Ruth a někdejší člen horské služby Cam - podstupují novou anabázi k záchraně lidstva.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rok pandemie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rok pandemie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rok pandemie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rok pandemie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rok pandemie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé