Rok s mnichem, který prodal své ferrari - 365 inspirací pro každý den

Kód: 8795020

Úplný název:

Rok s mnichem, který prodal své ferrari - 365 inspirací pro každý den (Sharma Robin S.): 365 inspirací pro každý den

Autor a popis:

Sharma Robin S., Rybka, 366 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
202 Kč (288 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Nová kniha Robina Sharmy je dárkem všem čtenářům prahnoucím po smysluplném životě a sebenaplnění. Autor čerpá z vydaných knih populární řady Mnich, který prodal své ferrari, z nichž vydestiloval esenci těch nejpodnětnějších, nejjasnozřivějších, ale současně nejpraktičtějších myšlenek, rad a poučení, a uspořádal je do podoby přehledného kalendáře poskytujícího inspiraci pro každý den.

Každý z nás potřebuje pravidelnou „dávku“ nápadů, inspirativních rad a idejí, které souzní s naším vnitřním přesvědčením a pomohou nám k naplnění našich snů a dosažení cílů, které jsme si předsevzali. Inspirativní myšlenky v nás probouzejí nadšení, udržují elán a umožňují nám v dnešní uspěchané době se zastavit, zamyslet se, naučit se soustředit na to podstatné a dívat se na svůj život z nadhledu.

Kniha se soustředí na zásadní témata seberozvoje, jako je osobnostní růst, autentičnost, opravdový úspěch, čest a síla charakteru, překonávání nesnází a zklamaní, sebepoznávání, pochopení lidské podstaty, vůdcovství, vytváření plodných vztahů, životní poslání, osudová předurčenost a svoboda. Slovy autora: „Počínaje dneškem vezměte život plně do svých rukou. Rozhodněte se být jednou provždy pánem svého osudu. Je to váš vlastní závod, nikoho jiného. Objevte své poslání a začněte zakoušet extázi inspirovaného života.“

Tato kniha je k tomu skvělým prostředkem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rok s mnichem, který prodal své ferrari - 365 inspirací pro každý den do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rok s mnichem, který prodal své ferrari - 365 inspirací pro každý den.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rok s mnichem, který prodal své ferrari - 365 inspirací pro každý den (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rok s mnichem, který prodal své ferrari - 365 inspirací pro každý den bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rok s mnichem, který prodal své ferrari - 365 inspirací pro každý den doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Rok s mnichem, který prodal své ferrari - 365 inspirací pro každý den