Rok zahradníka - Praktický pomocník při pěstování plodin či hubení škůdců ve vaší zahradě

Kód: 2605664

Úplný název:

Rok zahradníka - Praktický pomocník při pěstování plodin či hubení škůdců ve vaší zahradě (Müllerová Veronika, Nábělek Tomáš, Kuchař Vladimír):

Autor a popis:

Müllerová Veronika, Nábělek Tomáš, Kuchař Vladimír, AgroBio Opava, 228 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
258 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Víte kdy vysadit keříky rajčat a jak na nich vypěstovat krásné a chutné plody či jak se zbavit slimáků? Unikátně zpracovaná kniha ROK ZAHRADNÍKA je praktickým pomocníkem pro všechny zahradníky a pěstitele a přináší cenné rady, návody a postupy pro pěstování plodin či hubení škůdců na zahradě. Obsahem i zpracováním se kniha liší od jiných knih s podobnou tématikou. V knize najdete spojení starých osvědčených rad a tipů s novými moderními postupy pěstování rostlin nebo péče o dům, které jsou podloženy mnohaletými zkušenostmi profesionálů ze společnosti AgroBio Opava. Kniha popisuje podrobně celoroční péči o nejpěstovanější rostliny, tedy o bylinky, drobné ovoce, révu vinnou, ovocné stromy, rajčata, zeleninu, trávníky, okrasné dřeviny i okrasné rostliny a orchideje. Dále se zabývá ochranou před biocidními škůdci (např. před komáry, klíšťaty, mravenci), hlodavci, stresem rostlin, použitím bylinek ve výživě a ochraně rostlin, likvidací plevelů a nežádoucí vegetace, kompostováním i použitím bakterií a enzymů v domácnostech. Výpravná kniha tedy přináší správná řešení, originální tipy a spolehlivé rady a stručně řečeno obsahuje vše podstatné, co každý zahradník a pěstitel potřebuje vědět: co, kdy a jak udělat a jaké přípravky (s rozdělením na chemické a přírodní produkty) použít, aby se jeho rostlinám dařilo a dosáhl žádané výsledky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rok zahradníka - Praktický pomocník při pěstování plodin či hubení škůdců ve vaší zahradě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rok zahradníka - Praktický pomocník při pěstování plodin či hubení škůdců ve vaší zahradě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rok zahradníka - Praktický pomocník při pěstování plodin či hubení škůdců ve vaší zahradě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rok zahradníka - Praktický pomocník při pěstování plodin či hubení škůdců ve vaší zahradě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rok zahradníka - Praktický pomocník při pěstování plodin či hubení škůdců ve vaší zahradě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Rok zahradníka - Praktický pomocník při pěstování plodin či hubení škůdců ve vaší zahradě