Romeo a Julie, Titus Andronicus, Antonius a Kleopatra, Timon Athénský

Kód: 2421774

Úplný název:

Romeo a Julie, Titus Andronicus, Antonius a Kleopatra, Timon Athénský (Shakespeare William):

Autor a popis:

Shakespeare William, Knižní klub, 516 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
382 Kč (478 Kč)
  / ks  
koupit
 

Další svazek souborného díla v překladu Martina Hilského obsahuje dvě rané tragédie - Titus Andronicus a Romeo a Julie, a dvě tragédie pozdní - Timón Aténský a Antonius a Kleopatra. Krvavá tragédie msty Titus Andronicus je u nás téměř neznámá, třebaže na britských a světových jevištích patří k znovuobjeveným, divadelně neobyčejně působivým hrám (je známá i z filmových a TV zpracování). Romantická tragédie lásky a smrti Romeo a Julie patří naopak k nejhranějším, a třebaže byla napsána nedlouho po Titovi, je odlišná divadelním stylem i řečí. Timon Aténský je nebývale hořkou výpovědí o lidském nevděku a hrabivosti. Antonius a Kleopatra patří k Shakespearovým vrcholným tragédiím. Čtyřsvazkový komplet Shakespearových tragédií je doplněn esejemi o každé hře z pera jejich překladatele.

V kartonovém. obalu, 116, 128, 116 a 156 stran
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Romeo a Julie, Titus Andronicus, Antonius a Kleopatra, Timon Athénský do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Romeo a Julie, Titus Andronicus, Antonius a Kleopatra, Timon Athénský.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Romeo a Julie, Titus Andronicus, Antonius a Kleopatra, Timon Athénský (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Romeo a Julie, Titus Andronicus, Antonius a Kleopatra, Timon Athénský bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Romeo a Julie, Titus Andronicus, Antonius a Kleopatra, Timon Athénský doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová klasická literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Světová literatura / Světová klasická literatura / Romeo a Julie, Titus Andronicus, Antonius a Kleopatra, Timon Athénský