Rosemary má děťátko

Kód: 2001797

Úplný název:

Rosemary má děťátko (Levin Ira):

Autor a popis:

Levin Ira, Academia, 298 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

V dramatu Rosemary má děťátko autor sugestivně líčí příběh mladé ženy žijící až doposud klidným životem. Rosemary a její nový manžel Guy se stěhují do nového apartmánu v New Yorku ve slavné Park Avenue, kde se spřátelí se starším párem v sousedství a žijí spokojený život.
Po čase se Guy s Rosemary rozhodnou mít dítě a mladá Rosemary prožívá běžné radosti a starosti nastávající maminky. Do světa Rosemary však záhy zasahují události, které se zdají narušovat její duševní rovnováhu. Zpočátku nevinné, zdánlivě bezvýznamné náhody a shody okolností se v její mysli začínají skládat v děsivý obraz, jemuž po dlouhou dobu nechce uvěřit. Objevuje se i nový problém - ochránit dítě, které čeká. Možná to ale nebude dítě, jenž bude potřebovat ochránit.
Její obavy jsou tím intenzivnější, čím více se blíží narození dlouho očekávaného dítěte. Jsou její zlé předtuchy, které okolí považuje za výplod choré mysli, reálné? Stala se skutečně obětí pečlivě propracovaného plánu samotného Satana? A pokud ano, kdo je do tohoto zlovolného scénáře zapojen? Komu ještě může důvěřovat? Co se stane s jejím dítětem?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rosemary má děťátko do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rosemary má děťátko.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rosemary má děťátko (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rosemary má děťátko bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rosemary má děťátko doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství