Rostliny pro aromaterapii - 90 vonných rostlin, jejich znaky a způsob využití

Kód: 2474672

Úplný název:

Rostliny pro aromaterapii - 90 vonných rostlin, jejich znaky a způsob využití (kol.): 90 vonných rostlin, jejich znaky a zpusob využití

Autor a popis:

Germann Gudrun a Peter, Grada, 216 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
127 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Jde o praktickou a velmi užitečnou příručku, díky níž slovem a obrazem poznáte mnoho rostlin, jejichž obsahové složky lze využít jako podpůrný prostředek pro zmírnění zdravotních obtíží, jako je např. senná rýma, hemoroidy, celulitida, kožní vyrážka, nachlazení, křečové žíly, artróza, břišní a žaludeční křeče atd., ale také pro navození celkové pohody a odstranění strachu a obav či nespavosti. K tomu poslouží 300 receptů, jak získávat a doma vhodně používat rostlinné éterické oleje, představeny jsou hlavní znaky rostlin, jejich účinky a jaké směsi si lze z nich vyrobit. Autoři též radí při nákupu a skladování éterických olejů již hotových, třeba z rostlin, které u nás nerostou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rostliny pro aromaterapii - 90 vonných rostlin, jejich znaky a způsob využití do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rostliny pro aromaterapii - 90 vonných rostlin, jejich znaky a způsob využití .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rostliny pro aromaterapii - 90 vonných rostlin, jejich znaky a způsob využití (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rostliny pro aromaterapii - 90 vonných rostlin, jejich znaky a způsob využití bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rostliny pro aromaterapii - 90 vonných rostlin, jejich znaky a způsob využití doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Rostliny pro aromaterapii - 90 vonných rostlin, jejich znaky a způsob využití