Rozhodování ředitele školy a školského zařízení ve správním řízení

Kód: 7357595

Úplný název:

Rozhodování ředitele školy a školského zařízení ve správním řízení (kol.):

Autor a popis:

Kol., Wolters Kluwer, 216 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
254 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pro mnohé ředitele všech typů škol a školských zařízení je doslova „noční můrou" ta část jejich práce, kdy mají zajistit řádný průběh správního řízení a zejména vydat bezchybné správní rozhodnutí. Publikace se proto zabývá všemi aspekty správního řízení - před jeho zahájením, v jeho průběhu i ukončení. Upozorňuje na záludnosti správního řízení, popisuje nejčastější pochybení ředitelů škol. Kniha je určena nejen ředitelům škol a školských zařízení, ale i všem dalším vedoucím pracovníkům, kteří se podílejí na zajištění průběhu správního řízení. Publikace je výjimečná v tom, že jako jediná přináší vzory pro všechna rozhodnutí ředitele školy prováděná ve správním řízení a také pro jeho rozhodování mimo správní řízení. Celkem obsahuje 58 vzorů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozhodování ředitele školy a školského zařízení ve správním řízení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozhodování ředitele školy a školského zařízení ve správním řízení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozhodování ředitele školy a školského zařízení ve správním řízení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozhodování ředitele školy a školského zařízení ve správním řízení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozhodování ředitele školy a školského zařízení ve správním řízení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Rozhodování ředitele školy a školského zařízení ve správním řízení