Rozmarýnek Jaro - Pohádky, říkadla, rozpočitadla pro nejmenší čtenáře i jejich rodiče

Kód: 7388306

Úplný název:

Rozmarýnek Jaro - Pohádky, říkadla, rozpočitadla pro nejmenší čtenáře i jejich rodiče (kol.):

Autor a popis:

XYZ, 80 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Rozmarýnek je malý, neposedný skřítek, který dětem přináší veselé pohádky, svižná rozpočitadla a spoustu říkanek a veselých básniček. Je i pomocníčkem rodičů, kteří nějaký ten verš třeba už pozapomněli a ne a ne si vzpomenout. Co on vám už přečetl pohádek a bájí. Nevěřili byste, kolik básniček, říkánek, rozpočitadel a hádanek tenhle malý klučina zná. Protože není lakomý, tak se s vámi o některé příběhy podělí. Bude vám vyprávět pohádky dlouhé i docela kraťoulinké, připomene polozapomenuté básničky a naučí i řadu veselých rozpočitadel. To abyste na jaře, až si budete s ostatními dětmi hrát venku třeba na babu, se rychle dozvěděli, kdo půjde pikat.

Rozmarýnek - kamarád - pohádky vypráví rád!
S nimi také básničky, pro kluky i holčičky.
Máma, táta, děda, babi s Rozmarýnkem ví si rady!
Knížku jenom otevřou - a už jenom čtou a čtou…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozmarýnek Jaro - Pohádky, říkadla, rozpočitadla pro nejmenší čtenáře i jejich rodiče do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozmarýnek Jaro - Pohádky, říkadla, rozpočitadla pro nejmenší čtenáře i jejich rodiče.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozmarýnek Jaro - Pohádky, říkadla, rozpočitadla pro nejmenší čtenáře i jejich rodiče (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozmarýnek Jaro - Pohádky, říkadla, rozpočitadla pro nejmenší čtenáře i jejich rodiče bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozmarýnek Jaro - Pohádky, říkadla, rozpočitadla pro nejmenší čtenáře i jejich rodiče doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro nejmenší

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Knihy pro nejmenší / Rozmarýnek Jaro - Pohádky, říkadla, rozpočitadla pro nejmenší čtenáře i jejich rodiče